itholoinfo.com.com

Cum să atragă bărbații în public

Indiferent dacă doriți să vă distrați de flirt sau să faceți doar contacte, acest ghid vă va ajuta să ajungeți acolo.

pași

Imagine intitulată Attract Men in Public Step 1
1
Începeți cu o reprezentare adecvată. Într-un loc public, vă puteți întâlni pe oricine. Alegeți locuri în care credeți că persoanele pe care doriți să le întâlniți petrec mai mult timp. Un bar ar putea fi un loc bun pentru a întâlni pe cineva, dar aveți mari șanse să întâlniți pe cineva cu o problemă de băut dacă întâlnești pe cineva acolo.
  • Imaginea intitulată Attract Men in Public Step 2
    2
    Gândiți-vă că există "restul", numai tu ești. Nu vă faceți griji cu privire la ceea ce fac alte femei. Nu fă ceea ce fac, nu te îmbraci ca ei. Nu este cu ei, așa că fă ce fac ei și se îmbracă, pentru că nu vor ajuta. Ce fel de persoană vrei să vrea? Lucrează ca persoană.
  • Imaginea intitulată Attract Men in Public Step 3
    3
    Faceți un contact cu ochii lungi cu bărbați frumos. În orice situație, contactul prelungit cu ochii va trimite mesajul care vă interesează. Zâmbetul tău mare este o indicație a cât de mult vrei să fie agresiv. Nici un zâmbet și va fi dificil pentru el să-ți spună ceva. Un zâmbet mare te poate trimite să fugi. Dacă sunteți într-adevăr interesat de un anumit tip, de ce să jucați jocuri? Poate că trebuie să dai un semn că trebuie să te vadă acum. Într-o situație în care există multe distrageri, este posibil să trebuiască să-l abordați chiar dacă este vorba despre un incident. - Scuzați-mă, la ce oră? îl puteți face să vă observe și să îi oferiți ocazia de a vă decide să vă întâlniți. "Scuzați-mă, cred că mi-am pierdut cercelul, mă poți ajuta să-l găsesc?" Această întrebare nu numai că va atrage atenția asupra dvs., dar se va aștepta, de asemenea, să nu găsiți niciodată cerceoul pentru ca el să aibă șansa de a vorbi cu dvs. Într-o primă întâlnire, este important să se stabilească așteptările sale. Cu cât este mai comportament sexual, cu atât mai mult va fi înclinat să te gândești la tine pentru un singur lucru.
  • Imaginea intitulată Attract Men in Public Step 4
    4


    Rochie pentru a impresiona, dar să fie modest. Indiferent de tipul de sticlă, există un stil de îmbrăcăminte, culoare, păr, orice vă va potrivi cel mai bine. De asemenea, nu permiteți tipului de corp, vârstei sau formularului dvs. să vă împiedicați. Aproape orice femeie poate obține aproape orice om dacă ea joacă cărțile corecte. Nu vă îmbrăcați într-o manieră pe care nu v-ați îmbrăcat atunci când ați fost deja cu el. Asta inseamna: fara par de grasime, haine stransa care sugereaza un nivel de modestie care isi deschide imaginatia si un miros minunat care lasa orice om sa se intrebe ce te face sa mirosi atat de bine.
  • Imaginea intitulată Attract Men in Public Step 5
    5
    Nu faceți publicitate falsă. Dacă trebuie să fiți prea invitați să atrageți un tip, credeți-mă, nu-l doriți. Nu exagerați machiajul, nu purtați tocurile prea înalte, nu purtați o rochie foarte strânsă. Nu acoperiți totul, dar nu lăsați totul să apară prea. Fiți cât mai natural posibil.
  • Imaginea intitulată Attract Men in Public Step 6
    6
    Fii încrezător. Așteptați că majoritatea bărbaților pe care îi întâlniți nu vor fi mai mult decât o cunoaștere. Majoritatea bărbaților preferă femei încrezătoare și fericite. Deci, nu vă fie frică să luați inițiativa, nu vă fie frică să implicați un bărbat într-o conversație. Dacă un om trebuie să facă conversația înainte, atunci el se va gândi la tine ca o posibilă realizare, mai degrabă decât pe cineva pe care trebuie să îl ia în serios. Chiar dacă nu funcționează sau dacă nu se întâmplă nimic să-l întâlnească, el poate să-i spună unui prieten: "Hei, am întâlnit-o pe această minunată fată, lasă-mă să te prezint ei."
  • Imaginea intitulată Attract Men in Public Step 7
    7
    Nu fi disperată. Este bine ca oamenii să știe că ești disponibil. Barbatii ca femeile pe care ii cunosc foarte prietenosi, dar diferiti. Ei vor să știe că se pot apropia de tine și dacă investești timpul să le cunoști mai bine, poate că vei vedea că sunt deosebiți - la fel ca tine.
  • sfaturi

    • Reîmprospătați-vă - aceasta nu numai că va motiva încrederea dvs., dar vă va oferi și ceea ce aveți nevoie pentru a vă arăta mai frumos.
    • Practicați aspectul dvs. 43 și zâmbetul dvs. hibrid în oglindă, modul în care mulți dintre noi practică prezintă pentru fotografii 3x4.

    avertismente

    • Fiți conștienți de siguranța bărbaților pe care îi atrageți public. Dacă se află aproape de stradă, pot fi distrași și pot merge în trafic. Sau loveste un pol. Sau pot să țină o ceașcă de ceai și să bată peste cineva. Securitate în primul rând!
    Distribuiți pe rețelele sociale:

    înrudit
    Cum se vorbește într-o cameră de chatCum se vorbește într-o cameră de chat
    Cum să ștergeți un contact WhatsAppCum să ștergeți un contact WhatsApp
    Cum sa gasesti o prietenaCum sa gasesti o prietena
    Cum să abordați o fată în publicCum să abordați o fată în public
    Cum să întâlnești băiețiiCum să întâlnești băieții
    Cum să găsești un prieten adevăratCum să găsești un prieten adevărat
    Cum sa faci prieteni cand nu esti foarte socialCum sa faci prieteni cand nu esti foarte social
    Cum să flirtezi cu o față folosind ochiiCum să flirtezi cu o față folosind ochii
    Cum să abordați un băiat bisexual care nu este luatCum să abordați un băiat bisexual care nu este luat
    Cum să devii un magnet pentru bărbațiCum să devii un magnet pentru bărbați
    » » Cum să atragă bărbații în public
    © 2021 itholoinfo.com.com