itholoinfo.com.com

Cum sa pierzi un barbat in 10 zile

Dacă sunteți curios să pierdeți un bărbat în 10 zile, după cum a făcut-o actrița Kate Hudson cu Matthew McConaughey în film Cum sa pierzi un barbat in 10 zile

, probabil că veți vedea că nu este așa de dificil. Bineînțeles, cele două personaje din film se termină împreună după 10 zile, dar aici vorbim despre o credibilitate. Amintiți-vă: dacă doriți să ajungeți la un tip, calea cea mai ușoară și cea mai sigură este să vorbiți cu el, cu blândețe. Dacă totuși doriți să o pierdeți în câteva zile fără a trebui să treceți prin conversația separării, iată câteva modalități de a face acest lucru.

pași

Metoda 1
Pierzându-l folosind metode indirecte

Imaginea intitulată
1
Nu spuneți niciodată "Te iubesc", "vă rog" sau "vă mulțumesc". Nu-i arăta că-l apreciezi într-un mod semnificativ. De fapt, nu recunoașteți nimic bun pentru tine. Barbatii doresc sa fie recunoscuti de prietenele lor, iar atunci cand nu mai primesc recunoasterea, incep sa caute alte optiuni.
  • Imaginea intitulată
    2
    Periodic evitați apelurile telefonice, e-mailurile și mesajele instant de la el. Când încearcă să comunice cu dvs., face dificilă contactarea cu tine. Dacă comunicarea este sufletul unei relații, tăierea va aduce o moarte rapidă acelei legături.
    • Fii gata scuze de genul „Oh, îmi pare rău, nu am putut găsi telefonul meu“ sau „Îmi pare rău, am fost de gând cu pedro lui e atât de amuzant!“ Cu cât ești mai vagă despre locul tău, cu atât mai bine. Se va fierbe cu gelozie și îndoială.
    • Dacă el vrea să știe de ce nu ai se află în apropiere, sau care nu au timp să vorbești cu el, spune ceva de genul, „Viața mea este într-adevăr începe să se contureze acum, iar eu încerc să înturnați cu mai multe responsabilități și încă mai găsi timp pentru a te distra ".
    • Nu-ți cere scuze pentru că n-ai fost prezent. Acest lucru va trimite mesajul că veți încerca să rezervați mai mult timp pentru el în viitor, ceea ce, desigur, nu încercați să faceți.
  • Imagine intitulată
    3
    Când vorbești într-adevăr cu el, nu spune nimic important. Angajați-vă în conversații interesante și distractive cu toți oamenii din cameră, dar când vine vorba de el, îl face să încerce să găsească ceva cu care să vorbească. Acest semnal nu atât de subtil îl va face cu siguranță să se întrebe dacă el este persoana potrivită pentru tine.
    • Dacă primiți un apel, părăsiți camera și lăsați-o să stea acolo. Dacă el și o altă persoană vor începe să vorbească cu dvs. în același timp, căutați și discutați cu cealaltă persoană înainte de a vă întoarce să vorbiți cu el sau cu ea.
  • Imaginea intitulată
    4
    Distrează-te cu alți oameni. Acești oameni pot include colegii lor și șeful lor, prietenii lor, cunoștințele și membrii familiei. Ca și prietenul tău sau cel puțin ca cineva apropiat de tine, vrea să te facă fericit și să vezi rezultatele acelei fericiri. Dacă îi trimiteți mesajul că ceilalți oameni te fac fericiți, dar că nu reușește să facă asta, îl vei pierde în cel mai scurt timp.
  • Imaginea intitulată
    5
    Nu acordați timp pentru asta. Într-o relație satisfăcătoare, oamenii își iau timp unul pentru celălalt, pentru că se iubește unul pe altul și sunt fericiți să fie împreună. Relația dvs. este diferită sau doriți să pară diferită.
    • Lucrează târziu și nu-i lăsați să știe că vei fi acasă târziu. Dacă vă întreabă dedicarea față de relația voastră, spuneți-i că sunteți atât de dedicați cât de mult vă ocupați.
    • Aveți întotdeauna multe lucruri de făcut. Baietii urasc ideea ca alti oameni prefera sa mearga la comisioane decat sa iasa cu ei.
  • Imaginea intitulată
    6
    Uitați tot ce știți deja despre igienă. Dacă nu vă deranjează să fiți văzuți mirosind rău (dar totuși atractiv), nu vă spălați când aveți. Nu se rade. Nu vei câștiga puncte cu el - dar asta-i un fel de scop, nu-i așa?
  • Imaginea intitulată
    7


    Evitați mângâirile fizice. Acest lucru funcționează cel mai bine dacă ați fost afectuos în trecut. Un om isi doreste afectiunea fizica - este ceea ce il face sa se simta emotional aproape de o femeie. Dacă lăsați un bărbat care dorește un contact fizic, se va întreba de ce are de fapt o relație.
    • Dacă vreți cu adevărat să-l prindeți, dați-i un fel de afecțiune greșită. Acordă îmbrățișări rapide, pat pe spate sau pe umăr, și-și încurcă părul. El va "ura" acest lucru pentru că veți fi atât de aproape de relația fizică și, în același timp, atât de îndepărtat. El va incepe sa simta ca sunteti doar prieteni, pentru ca este acel fel de afectiune pe care il aratati.
  • Imaginea intitulată
    8
    Vorbește în față despre lucrurile despre care nu-ți place despre el. Dacă își pune cămașa favorită într-o seară de vineri, spune că nu crede că ar arăta la fel de bună cu el ca și înainte. Spune-i că nu ți-a plăcut mirosul de colonia lui. Spune-i să împacheteze o mașină mai "musculară". Solicitarea unui tip de a-și schimba stilul sau gusturile este o modalitate foarte bună de al pierde.
  • Imaginea intitulată
    9
    Fii sarcastic cu el tot timpul. "Întotdeauna faci lucrurile bune, draga mea", și "Oh, dacă lumea ar fi" doar "pe unii dintre voi" poate fi transformată în indiciu sarcastic care va face să vă simțiți în afara locului . Dacă sunteți în mod constant sarcastic și nu sunteți niciodată sincer sau sincer cu el, probabil că veți începe să simțiți că lucrurile s-au schimbat și că schimbarea a devenit mai rău.
  • Metoda 2
    Pierzându-l folosind metode mai drepte

    Imaginea intitulată
    1
    Începeți lupte mici și faceți-l să simtă că le-a început. Încet, dar sigur, alegeți fiecare detaliu mic și luptați-l cu el, spunând ceva insultătoare sau înspăimântător. Deci, vina pentru toate brigăzile să acționeze ca și cum ai fi nevinovat și a avut nici o vina pentru lupta, și el este cel care face o furtună într-un pahar cu apă. Oamenii chiar urăsc să simtă că nu pot ieși din aceste situații și pur și simplu rămân "în pace".
    • Imaginați-vă că sunteți în mall cu el. Un alt tip atrăgător trece și vă oferă una din acele priviri. Partenerul tău spune, "Apropo, ai verificat pe tipul ăsta? Îi dai foarte mult pe tipul ăsta!" Tu răspunde la el: „Sunt insultat de presupunerea ta crezi mereu.“ Eu „Sunt cel care face ceva greșit, dar niciodată nu uita-te la tine mai întâi voi nici măcar nu începe să discute acest lucru, deoarece am respect. tu, ceva ce aparent nu ai pentru mine.
  • Imaginea intitulată
    2
    Paquere alte tipi în fața lui. Acesta este un lucru absolut disprețuit de bărbați, deoarece aceștia doresc să aibă puterea exclusivă de a flirta cu tine, și orice tip care ia această putere este văzut de ei ca o amenințare. Fiți conștienți, totuși, că acest lucru poate "încălzi" lucrurile repede și poate cauza unele discuții aprinse, așa că fiți pregătiți.
    • Trucul este să flirtezi cu alți bărbați destul de subtil, astfel încât atunci când atinge subiectul, poți nega acest lucru și să spui că ești doar frumos:
      • Flirta cu însoțitorii, barmani sau angajații magazinului și apoi spune: „Sunt doar prietenos știu cât de oribil este de a lucra ca funcționar eu doar încerc să lumina ziua lor ...“
      • Flirteze cu prietenii lui și apoi spune: „Tu spui că am socializa cu prietenii este important pentru tine, iar acum încearcă să cușcă ca un animal și să înceapă o vânătoare de vrăjitoare ori de câte ori sunt prietenos cu unul dintre prietenii lui Ridicol .. "
      • Flirtați cu bărbați aleatorii pe care îi întâlniți pe stradă sau în restaurante și spuneți-le că aveți o afecțiune specială pentru străini. Asta te va părăsi ... complet ... nebun!
  • Imaginea intitulată
    3
    Faceți-l inconfortabil în public. Un pic și puțin dincolo de insultarea "discretă" va avea ca rezultat recompense "mari" mai târziu. Bărbații și femeile urăsc să fie rușinați în public, în special de către persoana care ar trebui să le protejeze împotriva unei astfel de expuneri.
    • Discutați cu alte persoane despre lucrurile pe care le-a greșit: "Este un pic cam lent astăzi - și-a uitat ABC imediat după ce a părăsit școala".
    • Primiți atenția atunci când se jenează. Dacă scufundă apă într-un restaurant, puteți să întrebați, de exemplu, funcționarul pentru o salopetă sau pentru un scaun pentru copii.
  • 4
    Începeți să cereți lucruri pe care nu le-ați cerut niciodată înainte. Este bine sa devii printesa daca recompensa merita. Iar recompensa este, în ambele cazuri: veți obține lucruri pentru tine în această strategie, și să-l simtă că cel mai important pentru tine sunt lucrurile care pot ajunge la el, și nu valoarea pe care o are ca persoană. Acest lucru este foarte devastatoare.
    • Trucul este de a „cere“ lucrurile, nu le cer: noi bijuterii scumpe, carduri cadou pe care le va petrece cu alți prieteni, tururi pe care le va singuri, ea are nevoie de ceva timp pentru „reanaliza“ viața sa. Uneori, doar să ceri aceste lucruri îl va face să devină nebun.
  • sfaturi

    • În loc să o eviți și să o ignorați, puteți fi foarte lipicioasă, până la punctul în care se simte sufocat. De asemenea, îl poate lăsa să vă dăruiască.
    • Întotdeauna stați la calculator fără să acordați atenție ... să-l treziți și să dormiți pe el.
    • A dormi cu cel mai bun prieten al lui este o modalitate buna de a face ultima lovitura - dar face publicul subiect. Practic, asigurați-vă că prietenul său merită.

    avertismente

    • Te va scoate de la fel cum ai vrut ca el să facă, și el va fi capabil să aranjeze o răzbunare dulce.
    • Nu-i face viața dracului. Toată lumea știe că acest lucru provoacă suferință și nu duce la lucruri bune.
    • S-ar putea ca într-o zi să se întâlnească cu cel mai bun prieten al său, și asta va fi foarte ciudat.
    Distribuiți pe rețelele sociale:

    înrudit
    Cum să fii un bărbat alfaCum să fii un bărbat alfa
    Cum să aflăm dacă un șobolan este bărbat sau femeieCum să aflăm dacă un șobolan este bărbat sau femeie
    Cum să știu dacă broaștele tale sunt bărbați sau femeleCum să știu dacă broaștele tale sunt bărbați sau femele
    Cum să știți dacă câinele dvs. este gravidăCum să știți dacă câinele dvs. este gravidă
    Dându-mi o plecare într-un băiatDându-mi o plecare într-un băiat
    Cum sa faci un barbat sa se indragosteascaCum sa faci un barbat sa se indragosteasca
    Cum sa iubesti un barbat casatoritCum sa iubesti un barbat casatorit
    Cum de a cuceri un om de BerbecCum de a cuceri un om de Berbec
    Cum să înțelegi jocurile pe care bărbații le facCum să înțelegi jocurile pe care bărbații le fac
    Cum să evitați să fii înșelatCum să evitați să fii înșelat
    » » Cum sa pierzi un barbat in 10 zile
    © 2021 itholoinfo.com.com