itholoinfo.com.com

Cum sa stii daca un om este contrabanda

În această lume, există unii oameni care sunt complet plini de ei înșiși, iar acestea sunt niște semne și avertismente pentru a vă spune când un tip este complet imprudent.

pași

Imaginea intitulată
1
Faceți tot ce vă trebuie să vă amintiți tot ce vă spune. Este foarte posibil ca el să nu-și amintească tot ceea ce a spus, pentru că nu este deloc probabil să-și amintească minciuna pe care o spunea unei fete. Dacă e mincinos, el vai alunecare.
  • Imaginea intitulată
    2
    Scoundrels sunt numiți astfel pentru un motiv. Dacă lucrurile pe care ți le spune sunt atât de drăguțe încât par prea bine pentru a fi adevărate, atunci probabil că nu sunt.
  • Imaginea intitulată
    3
    Dacă el vorbește întotdeauna despre sex, luați acest lucru ca semn de avertizare. Când sa terminat cu tine, te va împiedica.
  • Imaginea intitulată
    4
    Dacă tipul își ridică pieptul atunci când vorbește cu tine, e un semn că el se vede ca lider și ca un bărbat alfa.
  • Imaginea intitulată
    5
    Încredere în intuiția ta. Dacă aveți un sentiment rău despre acest tip, nu-l ignorați.
  • Imaginea intitulată
    6
    Folosește-ți urechile. Dacă un bărbat vorbește arogant cu tine, este supărat.
  • Imaginea intitulată
    7
    Fiți conștient dacă tipul are următoarele semne ale limbajului corpului: mișcări rapide ale ochilor și mișcări ale ochilor în jos și în dreapta, aceasta sugerează o minciună.
  • Imaginea intitulată
    8
    Evitați bărbații care se laudă fără probe. El spune că a participat la una dintre cele mai bune universități din țară - cu toate acestea, nu există dovezi. El spune că este foarte instruit - totuși, el confundă sesiune, secțiune și sarcină în timp ce scrie.
  • Imaginea intitulată


    9
    Dacă se află întotdeauna pe telefonul mobil sau se uită la celelalte femei din loc, el arată că în viitor el poate fi necredincios.
  • Imaginea intitulată
    10
    Observați unde sunt ochii tipului pe corp, indiferent dacă se uită la piept sau sub talie, așa că doar după sex.
  • Imaginea intitulată
    11
    Dacă se pare că nu se acordă atenție la ceea ce vorbești, atunci adresează-i o întrebare cum ar fi: "Ce crezi despre asta?"sau" Ați făcut deja acest lucru? ", care vă va prinde prin surprindere și vă va face să bâjbâiți.
  • Imaginea intitulată
    12
    Dacă găsește maximul, atunci va avea mare grijă de aspectul lui și nu-i va da niciodată un compliment, dar va accepta mai multe.
  • Imaginea intitulată
    13
    El va lista, de asemenea, mărcile scumpe pe care le deține, cum ar fi Diesel, Armani și Burberry, care se va dovedi a fi falsă, pentru că dacă spune prea multe despre el atunci probabil că nu spune adevărul.
  • Imaginea intitulată
    14
    El acționează mai plăcut decât descriu cuvintele sale. Când îl întâlnești, se îndreaptă spre tine - totuși el vorbește de femei în trecut ca și cum ar fi fost doar unelte. Unii bărbați sunt, desigur, drăguți, totuși, cei care descriu femeile din trecut în termeni sexuali explicit sau inutili ar putea să își arate adevăratul comportament într-o relație.
  • Imaginea intitulată
    15
    Încă în legătură cu pasul 1, ascultați ce spune el și observați o contradicție mai târziu. De exemplu, dacă el spune că respectă femeile și mai târziu se referă neobosit la un ex, ca o vacă sau o vacă urâtă, atunci evident acestea sunt gândurile sale adevărate despre femei și poate fi următorul.
  • Imaginea intitulată
    16
    De câte ori se uită în oglindă sau se ajustează? Dacă îi pasă de aspectul său la fel de mult ca tine sau chiar mai mult, apoi fugi, el crede prea mult!
  • Imaginea intitulată
    17
    Orice tip care vorbește tot timpul despre el însuși și niciodată nu întreabă nimic despre viața lui și pare mai interesat să-și laude meritele, decât să o cunoască mai bine, înseamnă că este foarte presumptuos. Acest comportament, de fapt, este destul de obișnuit, dar este o modalitate bună de a evalua interesul pentru tine (ar trebui să fie îndreptat să afli mai multe despre tine, de asemenea) și stima ta de sine.
  • avertismente

    • Sunt chiar oameni buni acolo. Deci, dacă găsești un neam adevărat, dă-i o șansă să vadă dacă e adevărat. Poate fi un tip foarte cool.
    Distribuiți pe rețelele sociale:

    înrudit
    Cum sa aflati daca prietenul tau insala pe tine (pentru fete)Cum sa aflati daca prietenul tau insala pe tine (pentru fete)
    Cum sa stii daca un baietel din Scoala primara iti placeCum sa stii daca un baietel din Scoala primara iti place
    Cum să știu dacă o fată vă place prea multCum să știu dacă o fată vă place prea mult
    Cum să-și recapete fața unei alte feteCum să-și recapete fața unei alte fete
    Cum sa spargi gheata si sa flirtezi cu o fata pe care nu o stiiCum sa spargi gheata si sa flirtezi cu o fata pe care nu o stii
    Cum să știu dacă un băiat nu te placeCum să știu dacă un băiat nu te place
    Cum sa stii daca vrea sa fie mai mult decat un prietenCum sa stii daca vrea sa fie mai mult decat un prieten
    Cum să știți dacă vă placeCum să știți dacă vă place
    Cum să știu dacă o fată de tine îți place (Scoala)Cum să știu dacă o fată de tine îți place (Scoala)
    Cum să știu dacă prietenul tău dorește ceva grav despre tineCum să știu dacă prietenul tău dorește ceva grav despre tine
    » » Cum sa stii daca un om este contrabanda
    © 2021 itholoinfo.com.com