itholoinfo.com.com

Cum de a decide gesturile și particularitățile unui tip care vă place

Ți-a plăcut vreodată un tip și din nicăieri nu contactează cu tine? Și apoi devine obiceiul de a se întâmpla în fiecare zi? Unele fete tind să fie un pic negative și cred că nu te place când o face.

pași

Imaginea intitulă Deciphează gesturile și ciorile unui tip care îți place Pasul 1
1


Acordați atenție următoarelor indicatori:
  1. Dacă rostește aleatoriu, vorbește rapid cuvinte sau fraze atunci când vorbești cu el. [Aceasta înseamnă că este foarte nervos și nu are idee ce să spună.]
  2. Nu te poate uita direct. Și când se uită direct la tine, se uită direct în ochii tăi. [Aceasta înseamnă că este nervos și nu este sigur de unde să se uite. Când o privește în ochi, înseamnă că el vă acordă atenție.]
  3. El răspunde în propoziții scurte, ezitante, liniștite și incoerente. [Asta înseamnă că este timid și nu știe ce să spună.]
  4. Își atinge părul. [Aici avem mai multe sensuri. Poate înseamnă că vrea să distragă atenția de la anxietatea sa evidentă sau este un semn pe care îl arată când îi place pe cineva. Dar ar putea să-și stăpînească părul. Rețineți că tăierea părului, îndreptarea gulerului și a altor comportamente de acest gen pot fi indicatori care îi interesează modul în care îl vedeți și doriți să fiți la fel de frumos cât mai aproape de dvs.]
  5. El vă vorbește într-o voce foarte calmă, moale și ezitantă. [Asta înseamnă că vrea să crezi că e frumos și îți spune că e deschis pentru conversații.]
  6. El acceptă instantaneu și în mod voluntar toate provocările, pariurile, dorințele etc. (De exemplu, glumești despre oferirea unei cutii de bomboane oricărei persoane care acceptă provocarea dvs. și acceptă fără să se gândească de două ori.) [Aceasta înseamnă că nu este doar dornic să o impresioneze și să o placă, ci și să asculte cu atenție fiecare cuvânt pe care-l spui.]
  7. Se îndepărtează de atingerea ta ca și cum ai avea o boală contagioasă. [El devine tot mai conștient de felul în care îl atingi și unde și asta îl face foarte nervos.]
  8. El face comentarii cu privire la noua lui tunsoare / haine / bijuterii. [Asta înseamnă că te uită întotdeauna la tine și acordă o atenție deosebită aspectului tău.]
  9. Te liniștește atunci când stai jos, chiar dacă nu e genul care îi ajută pe cineva. [Asta înseamnă că îi pasă de sentimentele tale și că vrea să știi că îi pasă.]
  • 2
    El adesea comentează despre lucruri care nu vă plac (ex.: trupe, celebrități, sexism) și apoi te uită la tine, se smirks și te așteaptă să reacționezi. [Asta înseamnă că te înțepenește să vezi cum reacționezi, mai ales dacă știe că e ceva ce nu-ți place deloc.]
    1. El vă provoacă în mod constant / pune pariuri cu dvs. pentru a face ceva și așteaptă cu răbdare pentru a face acest lucru. [Asta inseamna ca vrea sa vada daca iti pasa suficient pentru a-ti accepta provocarea si iti place sa te vad complet concentrat pe a dovedi ca e gresit.]
    2. Picioarele lui sunt îndreptate spre tine. Este un semn foarte subtil, dar înseamnă că el reacționează inconștient la tine.
    3. Aproape că se așază lângă ea, dar se îndepărtează repede.
  • Materiale necesare

    • încredere
    • Un creier
    • Gânduri pozitive
    • Abilități sociale
    Distribuiți pe rețelele sociale:

    înrudit
    Cum sa realizezi daca o fata are o cadere pentru tineCum sa realizezi daca o fata are o cadere pentru tine
    Cum să știți dacă flirtul dvs. vă place prea multCum să știți dacă flirtul dvs. vă place prea mult
    Cum să știu dacă un tip timid vă place în liceuCum să știu dacă un tip timid vă place în liceu
    Cum sa stii daca un tip iti place la scoalaCum sa stii daca un tip iti place la scoala
    Cum să știți dacă un băiat vă place în seria a șaseaCum să știți dacă un băiat vă place în seria a șasea
    Cum să știu dacă o fată este din tineCum să știu dacă o fată este din tine
    Cum să știu dacă o fată vă place prea multCum să știu dacă o fată vă place prea mult
    Cum sa stii daca o fata care nu a vorbit niciodata inainte sa te placaCum sa stii daca o fata care nu a vorbit niciodata inainte sa te placa
    Cum sa stii daca o fata de scoala te placCum sa stii daca o fata de scoala te plac
    Cum să știu dacă un băiat nu te placeCum să știu dacă un băiat nu te place
    » » Cum de a decide gesturile și particularitățile unui tip care vă place
    © 2021 itholoinfo.com.com