itholoinfo.com.com

Cum să te prefaci să fii bolnav atunci când părinții tăi știu că te pricepi

Încercați să vă prefaceți că sunteți bolnav să renunțați la școală, dar părinții dvs. știu deja asta. Iată cum să le convingem:

pași

Imaginea intitulată Fake Sick, când părinții tăi știu că falsă Pasul 1
1
Probabil, mai întâi, vor măsura temperatura. Dacă este sub 37 ° C, veți crede că o falsificați.
  • Imagine intitulată Fake Sick, Când părinții tăi știu că ai fals Pasul 2
    2
    Te vor cere să te trezești și să bei cafea. Cel mai bun lucru de făcut este să se îmbrace încet, „uitând“ să se spele pe dinți și nu mănâncă nimic, spun doar că nu ți-e foame (sau, dacă aveți părinți pentru a pregăti ceva pentru tine înainte de școală, spune Dacă vă întrebați: "Vrei să fii toast, fiule?" Spune: "Ești sigur, dragă?" Spune că nu ești prea foame. Înainte de a pleca, cereți-le să vă dea medicamente, probabil pentru dureri de cap. Rotiți șireturile (dacă aveți unul) încet, sau "uitați" să le legați. Opriți cum faceți de obicei.
  • Imagine intitulată Fake Sick, Când părinții tăi știu că falsă Pasul 3
    3
    La școală, păzește-ți stomacul. Dacă credeți că veți vomita, nu faceți acest lucru pe banca școlii sau în portofelul dvs., deoarece unii profesori vă pot curăța. Doar să-l întrebiți: "Pot să mă duc la baie? Nu mă simt bine." Pretindeți-vă că sunteți puțin timizi din cauza situației.


  • Imagine intitulată Fake Sick, Când părinții tăi știu că falsă Pasul 4
    4
    Probabil că vom vomita cu adevărat. Pilula puternică pe stomacul tău gol te va irita și te va face să încerci să scapi de ea. Doar asigurați-vă că pentru a lăsa mâinile pe drum, astfel încât acestea sunt mijloace murdare (dacă acestea sunt prea murdare sau au pe altcineva în baie, du-te la chiuvetă și să încerce să le spele. Lasă niște vărsături). Când intrați în cameră, asigurați-vă că vă arătați mâinile "neintenționat" sau profesorului sau colegilor. Acest lucru va determina trimite la asistenta să se spele pe mâini (există o șansă (1/25) a profesorului său doar trimite-vă spălați pe mâini și apoi înapoi la camera).
  • Imagine intitulată Fake Sick, Când părinții tăi știu că fals Pasul 5
    5
    Asistenta este mai greu să trișeze. Spune-i că a vomitat mai devreme și a avut o durere de cap. Dacă vă scoate presiunea, încercați să respirați cât de încet puteți. Acest lucru vă va reduce presiunea. Dacă îți măsoară temperatura, spune că trebuie să te duci din nou la baie, pentru că vei vomita din nou. În baie, aruncați apă caldă în corp, dacă puteți. Dacă este un termometru pentru urechi, puneți apa în el și frecați suficient. Du-te înapoi la asistentă. Temperatura ta trebuie să fie mai ridicată acum. Cu siguranță vă va spune să îi spuneți profesorului și apoi să vă duceți acasă.
  • Imagine intitulată Fake Sick, Când părinții tăi știu că falsă Pasul 6
    6
    Fii fericit! Ai scăpat de școală, chiar și cu părinții tăi gândindu-te că ai falsificat-o!
  • sfaturi

    • Este, probabil, un fals bun în zile diferite, deoarece acest lucru numai în zilele de luni poate crea suspiciuni, în special în rândul părinților, pentru că cred că vrei doar un weekend mai lung. Pentru a obține o lungă realitate, prefaceți-vă pe a patra sau a cincea, să aveți mai multe zile.
    • Dacă părinții tăi sunt de acord să-l ducă la doctor, să încerce să doarmă suficient și spune părinților tăi „stomacul meu nu mai doare“, „capul meu este mai bun“ etc. Acest lucru le poate determina să le reconsidere. Medicii sunt greu să inducă în eroare, dar este posibil, deoarece acestea nu se poate diagnostica voma (chiar are, dar acest lucru se face doar într-o situație foarte oribil).
    • Mențineți note despre îmbolnăvirea sau prefecționarea bolii și notați simptomele și orice altceva pentru a vă ajuta să continuați să falsificați frecvent. De asemenea, vă va ajuta să mințiți mai bine. Doar combinați simptomele tuturor bolilor. Dar asigurați-vă că ați amestecat o altă variantă, de exemplu gripa și varicela. Sau tulburări rare care nu sunt foarte publice.

    avertismente

    • Nu pretindeți foarte des. că vai lăsați oamenii cu suspiciune.
    • Nu repetați simptomele. Acest lucru va aduce, de asemenea, suspiciune.
    • Nu pretinde boală în timpul săptămânii și "magic" sta bine peste week-end. Cel puțin pretindeți sâmbătă, dar arătați părinților că sunteți mai bine.
    • Să nu spui că vei da naștere, pentru că probabil vei ști că o faci!
    Distribuiți pe rețelele sociale:

    înrudit
    Cum să-i convingeți pe părinți să vă lase să dormiți mai târziuCum să-i convingeți pe părinți să vă lase să dormiți mai târziu
    Cum să-i convingeți pe părinți să vă lase să pierdeți sala de clasăCum să-i convingeți pe părinți să vă lase să pierdeți sala de clasă
    Cum să detecteze pe cineva care pretinde că este bolnav să omoare lecțiaCum să detecteze pe cineva care pretinde că este bolnav să omoare lecția
    Cum să evitați clasa de educație fizicăCum să evitați clasa de educație fizică
    Cum să-i oprești pe părinții tăi să nu spună nimănuiCum să-i oprești pe părinții tăi să nu spună nimănui
    Cum de a pretinde o durere de stomacCum de a pretinde o durere de stomac
    Cum să preveniți intoxicația alimentarăCum să preveniți intoxicația alimentară
    Cum să rezolvați diareea la școalăCum să rezolvați diareea la școală
    Cum să omori clasăCum să omori clasă
    Cum să ucizi o clasă fără a-ți găsi părințiiCum să ucizi o clasă fără a-ți găsi părinții
    » » Cum să te prefaci să fii bolnav atunci când părinții tăi știu că te pricepi
    © 2021 itholoinfo.com.com