itholoinfo.com.com

Cum sa iubesti sexul pe telefon

Nu toată lumea înțelege conceptul de sex telefonic sau posibilitatea de a face sex peste telefon, dar este totuși ceva ce fac oamenii și ceva ce mulți se bucură. Acest articol este despre modul în care să se bucure de sex prin telefon, dacă sunteți un începător, cineva ia cerut să facă acest lucru și nu știi cum să faci, sau esti jenat de a încerca de ce nu știu ce este. Deci ...

pași

Imaginea intitulată Bucurați-vă de Sex Sex Step 1
1
Asigurați-vă că sunteți complet confortabil cu persoana cu care vă gândiți să facă sex prin telefon. Acest lucru este vital, deoarece, dacă nu se simt confortabil vorbind cu această persoană la telefon sau vorbesc cu ea, în general, nu poți vorbi într-o manieră sexuală cu ea și te vei simți mișcat.
  • Imaginea intitulată Bucurați-vă de Sex Sex Sex Step 2
    2
    Asigurați-vă că vă aflați într-un loc în care puteți avea o conversație sexuală. Nu doriți să vă aflați în autobuz lângă cine sau în cameră cu părinții sau copiii dvs. Ar trebui să fii singur, de preferință unde poți să te relaxezi și să ai intimitate, ca în camera ta. Mai ales dacă vrei să te exciți.
  • Imaginea intitulată Bucurați-vă de telefon Sex Step 3
    3
    `Cum începe?` Pentru a face sex la telefon cu cineva, trebuie să te simți încrezător și sexy. Poate poți pune haine se răcească sau lumina niște lumânări pentru a crea o atmosferă senzuală sau pentru a face tot ce-ți trebuie pentru a te simți sexy! Acum, indiferent dacă sunteți sau nu persoană sexuală, nu contează. Trebuie doar să știi ce să spui. Încercați să nu faceți sex cu cineva doar pentru a oferi plăcere celeilalte persoane, ar trebui să vă bucurați și de această experiență. Dacă persoana cu care vorbiți are de gând să facă acte sexuale pe cont propriu, poate puteți încerca la fel? Masturbarea este întotdeauna o posibilitate.
  • Imaginea intitulată Bucurați-vă de telefon Sex Step 4
    4
    `Părțile "Oh, ce spun eu?„“. Cea mai grea parte pentru majoritatea oamenilor este să știe ce să răspundă în timpul unei conversații sexuale. S-ar putea să vă gândiți - "De unde să încep?", "Ce să spun?" etc. Poate vă întrebați dacă ar trebui să luați cu adevărat această idee în serios? Ei bine ... Oricine a început sau a sugerat conversația ar trebui să înceapă, doar pentru a lua povara de pe persoana mai puțin experimentată. Este greu să-ți exprimi entuziasmul și imaginația sexuală în cuvinte, deci iată câteva exemple de bază ale unei conversații telefonice tipice despre telefon și modul în care acestea pot începe:
  • Imaginea intitulată Bucurați-vă de telefon Sex Step 5
    5


    `EXEMPLU:` -- `PERSOANA 1: " Deci, ce faci? Sunt atât de încântat. // "PERSOANA 2: " Bună! Ei bine, doar mă culc în pat și mă gândesc la tine, ce faci? // "PERSOANA 1: " Și eu fac același lucru, ce folosești? // "PERSOANA 2: " Sunt doar în lenjeria mea, dar nu o voi purta prea mult ... Cred că îmi voi lăsa mâinile să se rătăcească în jurul corpului meu. Poate că sunt deja goală? // "PERSOANA 1: " Sunt deja gol, ca și cum aș fi vrut să fiu acolo să-ți iau chiloții. Alte lucruri de spus pot fi:Sunt atât de umed / tare acum ", `Vreau să mă ating ", `Mă faci așa de entuziasmat, cred că va trebui să fac ceva ... " și, eventual,Aș vrea să mă atingi acum ". De asemenea, depinde de modul în care persoana vorbește cu dvs., vrea să vă spună ce se va întâmpla în viitor sau vă va da o idee despre prezentul spunând:Îți dau rochia și te scutură ".
  • Imaginea intitulată Bucurați-vă de telefon Sex Step 6
    6
    Deci! Cele mai dificile întrebări pe care trebuie să le răspundă și întrebările pe care de obicei oamenii nu le mai gândesc sunt:Ce vrei să fac acum cu tine?. Acest lucru lasă persoana într-o situație ciudată. Exemple de răspunsuri bune pot fi,Vreau să simt că mă sărută, vreau să-mi atingi tot trupul și să-mi scot hainele. Vreau să-ți simt pielea pe a mea și să te văd venind în mine " etc. - Acest lucru poate fi considerat prea scăzut pentru mulți oameni, dar acest lucru este cu adevărat ceea ce oamenii tind să spună într-o situație sexuală. Există numeroase lucruri pe care doi oameni le pot spune reciproc pentru a excita mental celălalt și sunt sigur că atunci când veți începe, veți putea continua! De asemenea, are și cealaltă parte a situației - Întrebarea "Ce vrei să faci pentru mine?, și pentru asta, puteți răspunde "Vreau să te sărut și să-ți rulez mâna prin tot corpul tău. Vreau să intru înăuntrul tău și să-ți aud vocea etc. Din nou, acest lucru poate fi considerat prea scăzut, deși păstrez lucrurile curate.
  • Imaginea intitulată Bucurați-vă de Sex Sex Step 7
    7
    Acestea pot fi exemple îngrozitoare pentru unii dintre voi, dar sunt exemple oricum!
  • Imaginea intitulată Bucurați-vă de telefon Sex Step 8
    8
    `Amintiți-vă că nu vă văd!` Unii oameni pot găsi sexul telefonic mai ușor decât sexul real sau se pot expune direct unei persoane. Este același motiv pentru care oamenii folosesc camerele web, este sentimentul de detașare. Dacă aveți probleme cu corpul vostru, dar doriți să fiți un pic mai obraznic cu persoana și să vă simțiți confortabil, atunci sexul telefonic este o opțiune bună. Doar folosiți o voce sexy și relaxați-vă ... Puneți-vă într-o situație în care veți fi încântați și, de obicei, lucrurile vătămătoare apar în mintea voastră! Mai ales dacă aveți chimie cu persoana de la celălalt capăt al liniei.
  • Imaginea intitulată Bucurați-vă de telefon Sex Step 9
    9
    `Nu în ultimul rând, destul de scurt!` Dacă jucați inofensiv și doriți să mergeți în jos la nivelul telefonului, atunci vă bucurați. Nu ar trebui să pară o obligație de a plăti o altă persoană. Dacă nu vă simțiți încrezător sau relaxat, asa ca nu fac acest lucru și dacă nu-i place, așa că, evident, nu-i pasă dacă vă veți bucura de experiența și este, probabil, a fi egoist. Încercați să nu copiați și alți oameni, doriți să fiți la fel de natural și autentic pe cât puteți. Nu știi niciodată că poți fi un bun seducere!
  • sfaturi

    • Asigurați-vă că vă aflați într-un loc cu intimitate, unde vă puteți relaxa și vă puteți angaja în activități sexuale.
    • Asigurați-vă că pentru a face o voce sexy, dar nu exagerati!
    • Asigurați-vă că cunoașteți persoana cu care vă adresați!
    • Ține minte că te pot auzi, dar nu te pot vedea! Puteți face tot ceea ce doriți și puteți face expresiile faciale pe care le doriți și nici nu le vor ști.

    avertismente

    • Asigurați-vă că sunteți într-un loc cu confidențialitate.
    • Asigurați-vă că cunoașteți persoana.
    • Asigurați-vă că vă relaxați și fiți voi înșivă.
    Distribuiți pe rețelele sociale:

    înrudit
    Cum să vorbești la telefonCum să vorbești la telefon
    Cum să faci o prezentare PowerPoint pentru a câștiga un telefon mobilCum să faci o prezentare PowerPoint pentru a câștiga un telefon mobil
    Cum sa faci un ascultator cu un telefon mobilCum sa faci un ascultator cu un telefon mobil
    Cum să sunați la robotul dvs. telefonicCum să sunați la robotul dvs. telefonic
    Cum să vă ascundeți numărul de telefon pe un iPhoneCum să vă ascundeți numărul de telefon pe un iPhone
    Cum sa stii daca esti pregatit sa faci sexCum sa stii daca esti pregatit sa faci sex
    Cum sa vorbesti cu prietena ta la telefonCum sa vorbesti cu prietena ta la telefon
    Cum să răspundeți la telefon pe lucrareCum să răspundeți la telefon pe lucrare
    Cum să sunați pe cineva să iasă la o întâlnire telefonicăCum să sunați pe cineva să iasă la o întâlnire telefonică
    Cum să vorbim Slutty pe telefonCum să vorbim Slutty pe telefon
    » » Cum sa iubesti sexul pe telefon
    © 2021 itholoinfo.com.com