itholoinfo.com.com

Cum sa te ascunzi ca te pui pe pantaloni

Iată câteva lucruri de făcut în cazul în care vă pipi pantalonii în public. Sunt doar patru pași, ușor de memorat.

pași

Imagine cu numele Hide That You Peed Pants Pasul 1
1
Încercați să mergeți la cea mai apropiată baie.
  • Imagine cu denumirea Ascunde că ți-ai plesnit pantalonii Pasul 2
    2
    Dacă nu cunoașteți oamenii din jurul vostru, mergeți încet, pentru a nu atrage atenția. Dacă îi cunoașteți, mergeți la locul de desfășurare cât mai curând posibil.
  • Imagine cu numele Hide That You Peed Pants dvs. Pasul 3
    3


    Dacă ai o jachetă, grozav! Puneți-o pe talie și dacă sunteți printre prieteni, faceți o scuză să plecați. Spuneți ceva de genul: "Mama mea mi-a cerut să mă duc acasă acum" sau "Mama mi-a scris și mi-a spus să merg acasă". Aceste scuze pot fi folosite chiar dacă nu aveți o jachetă.
  • Imagine cu numele Hide That You Peed Pants Pasul 4
    4
    Păstrați calm și mergeți undeva unde vă puteți schimba pantalonii.
  • Imagine cu numele Hide That You Peed Pants Pasul 5
    5
    Dacă vă aflați într-un restaurant, turnați-vă băutura în poală. Acest lucru va da o scuză pentru a merge la baie (și apoi se întoarcă acasă.
  • Imagine intitulată Ascunde că ți-ai plesnit pantalonii Pasul 6
    6
    Dacă sunteți o fată și începeți să menstruați, spuneți că a apărut menstruația dumneavoastră și că absorbantul dumneavoastră este scurs.
  • Distribuiți pe rețelele sociale:

    înrudit
    Cum sa poarte un Jeans Skinny jeansCum sa poarte un Jeans Skinny jeans
    Cum de a alege Pantaloni YogaCum de a alege Pantaloni Yoga
    Cum să rezolvați incontinența urinară în publicCum să rezolvați incontinența urinară în public
    Cum să ai o menstruație fără accidenteCum să ai o menstruație fără accidente
    Copierea cu menstruația școliiCopierea cu menstruația școlii
    Cum să schimbați într-o cameră de la școalăCum să schimbați într-o cameră de la școală
    Acceptarea unei solicitări de scuze în scrisAcceptarea unei solicitări de scuze în scris
    Cum să evitați râsul de râs în publicCum să evitați râsul de râs în public
    Cum să înotați un menstruat folosind un absorbantCum să înotați un menstruat folosind un absorbant
    Cum să potriviți un costum într-o valizăCum să potriviți un costum într-o valiză
    » » Cum sa te ascunzi ca te pui pe pantaloni
    © 2021 itholoinfo.com.com