itholoinfo.com.com

Cum să vă cereți scuze mamei după o eroare gravă

Ai făcut o greșeală serioasă? Te întrebi cum să-ți ceri scuze mamei tale? Ei bine, acest articol vă va ajuta.

pași

Imagine intitulată Spuneți-vă părerea mamei dvs. după o mare greșeală Pasul 1
1
Doar scuzați-vă. Spune-mi "îmi pare rău" cu toată inima ta!
  • Imagine intitulată Spuneți-vă părerea mamei dvs. după o mare greșeală Pasul 2
    2
    Nu vă falsificați scuza. Doriți să spuneți cu adevărat fiecare cuvânt din scuzele voastre!
  • Imagine intitulată Spuneți-vă părerea mamei dvs. după o mare greșeală Pasul 3
    3
    Spune-i că nu te gândești direct. Spune că te-ai confundat.
  • Imagine intitulată Spuneți-vă părerea mamei dvs. după o mare greșeală Pasul 4
    4
    Nu-ți ascunde sentimentele. Este natural să plângi în situații triste, așa că plângi.
  • Imagine intitulată Spuneți-vă părerea mamei dvs. după o mare greșeală Pasul 5
    5
    Îmbrățișează-o. Îmbrățișați-o strâns și spuneți-i asta niciodată din nou veți repeta această eroare.
  • Imagine intitulată Spuneți-vă părerea mamei dvs. după o mare greșeală Pasul 6
    6


    Nu o lauda. Acum nu este momentul să-l lăudăm. Ea va crede, de asemenea, că încercați doar să o lingușiți și că nu doriți să o acceptați cu adevărat.
  • Imagine intitulată Spuneți-mi parere mamei tale după o mare greșeală Pasul 7
    7
    Spune-i tatălui tău despre el și el te poate ajuta. Dacă mama dvs. vă ignoră, continuați să încercați.
  • Imagine intitulată Spuneți-vă părerea mamei dvs. după o mare greșeală Pasul 8
    8
    Lasă-i să știe că chiar îți pare rău și că nu te prefaci doar să obții ceva în această situație. Dacă știe că îți pasă, s-ar putea să te ierte curând.
  • Imagine intitulată Spuneți-vă părerea mamei dvs. după o greșeală mare Pasul 9
    9
    Înțelege că ea nu Ea este supărată pe tine. E puțin cam tristă.
  • Imagine intitulată Spune-ți scuze mamei tale după o greșeală mare Pasul 10
    10
    După ce te iartă, mulțumesc.
  • Imagine intitulată Spuneți-mi părerea mamei dvs. după o mare greșeală Pasul 11
    11
    Mai târziu, analizați cu adevărat greșeala dvs. și promiteți-o să nu o repeta!
  • sfaturi

    • Nu forța. Dacă ea trebuie să fie puțin singură, lăsați-o în pace.
    • Nu te duce departe.
    • Nu spuneți că ați fost derutați dacă nu ați rămas cu adevărat. Și, oricum, nu ar trebui să faci scuze dacă ai făcut ceva rău.
    • După ceva timp, faceți o carte de scuze pentru ea.

    avertismente

    • Nu încercați să-l loviți. Acest lucru nu va funcționa.
    Distribuiți pe rețelele sociale:

    înrudit
    Cum de a obține pe cineva să nu vă ignoreCum de a obține pe cineva să nu vă ignore
    Cum să-i spui mamei tale despre prietenul tăuCum să-i spui mamei tale despre prietenul tău
    Spunându-ți mamei că ești bisexualSpunându-ți mamei că ești bisexual
    Cum să ceri iertareCum să ceri iertare
    Cum să-mi cereți scuze profesoruluiCum să-mi cereți scuze profesorului
    Acceptarea unei scuzeAcceptarea unei scuze
    Cum să-i spui prietenului tău, îți pare răuCum să-i spui prietenului tău, îți pare rău
    Cum să faci o fată care este foarte curajoasă cu tine IartăCum să faci o fată care este foarte curajoasă cu tine Iartă
    Cum să-mi cereți scuze unui prietenCum să-mi cereți scuze unui prieten
    Cum să-mi cer scuze pentru prietena taCum să-mi cer scuze pentru prietena ta
    » » Cum să vă cereți scuze mamei după o eroare gravă
    © 2021 itholoinfo.com.com