itholoinfo.com.com

Cum sa faci o femeie sa te ierte

Femeile sunt ființe temperamentale - o oră te iubesc, altă dată când te urăsc. Ar trebui să crezi că nu ai făcut nimic rău și poate că nu ai făcut-o. Dar poate că ați făcut ceva greșit și știți asta. În orice caz, vă va ierta în timp, în funcție de severitatea erorii.

pași

Imagine intitulată Obțineți o femeie care să vă ierte Pasul 1
1
Nu spune că nu ai făcut nimic rău. Dacă vrei cu adevărat să te ierte, nu te comporți ca și cum n-ai făcut nimic rău. Arătați că ați înțeles ce ați făcut și că nu veți repeta greșeala.
  • Imagine intitulată Obțineți o femeie care să vă ierte Pasul 2
    2
    Dacă nu v-ați cerut încă scuze, întrebați-ne. Nu spuneți doar "Scuze" - puneți scuzele într-un mod intelectual. Nu o faceți oricum, altfel nu va părea adevărat.


  • Imagine intitulată Obțineți o femeie care să vă ierte Pasul 3
    3
    Faceți-o să pară reală. Sau mai degrabă, trebuie să fie adevărat. Trebuie să faceți cererea dvs. credibilă. Dacă nu crezi în tine, atunci ești sigur că nu va crede ce ai de spus.
  • Imagine intitulată Obțineți o femeie care să vă ierte Pasul 4
    4
    Arătați cât de rău sunteți. Dacă cuvintele nu rezolvă problema, atunci va trebui să-ți câștigi iertarea făcând ceva ce n-ai face niciodată. Lăsați-o să înțeleagă că faceți ceva neobișnuit pentru a câștiga iertarea și că ea este cu adevărat importantă pentru dumneavoastră.
  • Imagine intitulată Obțineți o femeie care să vă ierte Pasul 5
    5
    Dacă cuvintele și faptele nu își câștigă iertarea, timpul va câștiga. Poate că are nevoie de timp să se gândească la ceea ce ai făcut. În timp, acesta vă va recompune gândurile și va decide. Dacă într-adevăr ați făcut ceva greșit, timpul ar putea fi singura soluție. Ea poate accepta că ați făcut o greșeală, dar ați învățat din greșelile voastre. Cu toate acestea, uneori nu există nici o întoarcere înapoi și chiar dacă ea vă iartă în timp, lucrurile nu vor fi ca înainte.
  • Distribuiți pe rețelele sociale:

    înrudit
    Cum de a obține pe cineva să nu vă ignoreCum de a obține pe cineva să nu vă ignore
    Cum să ceri iertareCum să ceri iertare
    Cum să ceri iertare lui DumnezeuCum să ceri iertare lui Dumnezeu
    Acceptarea unei scuzeAcceptarea unei scuze
    Cum să-i spui prietenului tău, îți pare răuCum să-i spui prietenului tău, îți pare rău
    Cum să-ți faci prietena să te ierteCum să-ți faci prietena să te ierte
    Cum să faci o fată care este foarte curajoasă cu tine IartăCum să faci o fată care este foarte curajoasă cu tine Iartă
    Cum să-mi cereți scuze pentru un taurCum să-mi cereți scuze pentru un taur
    Cum să-mi cereți scuze unui prietenCum să-mi cereți scuze unui prieten
    Cum să-mi cer scuze pentru prietena taCum să-mi cer scuze pentru prietena ta
    » » Cum sa faci o femeie sa te ierte
    © 2021 itholoinfo.com.com